**** Hotel Prince de Ligne /ubytovanie Teplice

Hotel Teplice Prince de Ligne
 
Hotel Prince de Ligne sa nachádza v centre mesta Teplice, ktoré má bohatú históriu európsky i svetovo preslávených kúpeľov a je posadené do príjemnej krajiny medzi Českým stredohorím a masívom Krušných hôr. Dom, v ktorom sa hotel Prince de Ligne nachádza, bol postavený Antonom Richtrom v r. 1824 a pre svoju výhodnú polohu blízko zámku a kúpeľov, bol vyhľadávaný slávnymi osobnosťami a hostil družiny troch panovníkov a príslušníkov známych šľachtických rodov, okrem iného aj kniežaťa Metternicha.

Teplice Hotel Prince de Ligne ubytovanie :
Luxusný hotel Prince de Ligne ponúka vysoký štandard ponúkaných služieb a ubytovania v nadštandardných apartmánoch a izbách. Pre náročnejších klientov je k dispozícii prezidentský apartmán. Súčasťou každej luxusnej izby je vlastné sociálne zariadenie s luxusnou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, LCD televízor, telefón, minibar a trezor. Časť hotelových izieb Prince de Ligne je klimatizovaná. V cene za ubytovanie sú zahrnuté bohaté bufetové raňajky.

Ubytovanie Teplice Hotel Prince de Ligne hotelová reštaurácia :
Jedálny lístok príjemnej hotelovej reštaurácie Prince de Ligne ponúka široký výber jedál českej a medzinárodnej kuchyne. Možnosť dokúpenia raňajok, polpenzie, alebo plnej penzie. V hoteli sa ďalej nachádza mexická reštaurácia s príjemným interiérom, ktorý navodzuje štýlovú atmosféru. Jedálny lístok mexickej reštaurácie Cabana Mexina ponúka špeciality mexickej a latinskoamerickej kuchyne a tiež bohatú ponuku nápojov. Pre príjemné posedenie je možné využiť aj zimnú záhradu s kapacitou 30 osôb, ktorá je ďalšou neoddeliteľnou súčasťou luxusného hotela Prince de Ligne z kategórie ****. V letných mesiacoch je navyše k dispozícii letná terasa.

Hotel Teplice ubytovanie Prince de Ligne hotelové služby :
Hotelová recepcia poskytuje hosťom sekretárske, informačné alebo zmenárenské služby, zabezpečuje vstupenky na kultúrne a spoločenské akcie a poskytuje drobný doplnkový predaj. K dispozícii je úschovňa na batožinu, hotelové taxi, hotelové kaderníctvo, možnosť pripojenia k internetu, zapožičanie detskej postieľky, dvere domácim miláčikom sú tiež otvorené a akceptácia platobných kariet je samozrejmosťou. Hostia luxusného hotela môžu svoje vozidlá parkovať na stráženom parkovisku.

Teplice hotel ubytovanie Prince de Ligne konferencie :
Pre organizovanie školení, firemných stretnutí, svadieb či rodinných sešlostí má hotel k dispozícii salóniky a školiace miestnosti. Samozrejmosťou je ich kompletné technické vybavenie hotelovej gastronomické a doplnkové služby.
Hotel Teplice Prince de Ligne - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Teplice Prince de Ligne - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Teplice Prince de Ligne - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Teplice Prince de Ligne - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Teplice Prince de Ligne - hotel má reštauráciuHotel Teplice Prince de Ligne -  kadernictvo - holičstvoHotel Teplice Prince de Ligne - možnosť pripojenia na internetHotel Teplice Prince de Ligne - k dispozícii letná terasaHotel Teplice Prince de Ligne - k dispozícii kavareňHotel Teplice Prince de Ligne - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Teplice Prince de Ligne - Iybz sú vybavené televízoromHotel Teplice Prince de Ligne - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Teplice Prince de Ligne - Izby s vlastnou toaletouHotel Teplice Prince de Ligne - v izbach je telefon